ÖNEMLİ DUYURU

 

Derneğimiz tarafından burs imkanı sağlanan çocuklarımızın sağ olan Anne ya da Babasından herhangi birisinin, devletimizin yasakladığı herhangi bir terör örgütü üyesi, sempatizanı olması ya da herhangi bir terör suçundan dolayı ceza almış olması, cezası ertelenmiş dahi olsa derneğimizin tespiti durumunda burs imkanı kesileceği gibi bu zamana kadar verilen burslarda geri istenilir.
 
 EPosta Listesi

E-posta adresinizi aşağıdaki forma ekleyin, güncel haber, duyuru ve etkinlikleri e-posta ile gönderelim.

Adı soyadı :
E-posta :
Eylem : Ekle Çıkar
 

  DENİZLİ'de HAVA 
  DENIZLI

 
 

 

HAKKIMIZDA

Ersağ Limited Şirketi olarak Temizlik ve Kozmetik Ürünleri  üreten, üretmiş olduğumuz ürünleri kendi Network Marketing  Sistemimizde satışını yapan bir firmadır.

2006 yılında Denizli’de kurulup faaliyetlerini sürdüren firmamız kısa bir zamanda ülkemizin her köşesinde ismini duyuran, ürünlerini kullandıran, ayrıca Avrupa’ ya da ürünlerini taşıyarak birçok Avrupa ülkesinde adından söz ettiren,  %100 yerli sermayeyle kurulmuş bir firmadır. 

Ersağ Firması üretmiş olduğu ürünleriyle bu gezegende yalnız insanların yaşadığını düşünmeyerek, bu gezegeni  insanlar, hayvanlar ve bitkiler ile ortaklaşa paylaşarak yaşadığımız düşüncesi  ile Fosfatsız Temizlik Ürünleri üreterek çevre sağlığını ön plana çıkarmıştır. Üretmiş olduğumuz  Temizlik ürünleri ile Çevre ve İnsan Sağlığını düşünüp bu konudaki yapmış olduğumuz hizmetin haklı gururunu ve sevincini bizim gibi düşünen 200.000 Ersağ Çevre Gönüllüsü ile amaç ve hedeflerimizin en üst basamağına çıkmak için her daim çalıştık ve çalışacağız. 

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana birçok Sosyal  Projeye imza atmış ve bundan sonrada devam edecektir. 

2013 Eylül ayında bu kez Şirketimiz Ersağ Yardımlaşma Derneği’ni  kurmuş, bu Dernek vasıtasıyla da ihtiyaç sahibi öğrencilere Eğitim Desteği sağlamayı amaç edinmiştir.